Juhtimiskoolitused ja arenguprogrammid juhtidele

Loe, mida kliendid on meie koolituste kohta ütlevad

Arengu-
programmid


Koolitused

Clear Leadership
4-päevane arenguprogramm
Koroona-kriisi esimesed nädalad näitasid selgelt, et Clear Leadership programmi läbinud juhid suutsid olukorda oluliselt paremini hallata. Programm ongi loodud just määramatusega paremini toimetulekuks. Selle autoriks on üks maailma mõjukamaid muudatuste juhtimise uurijaid ja juhtimiskonsultante prof. Gervase Bushe.
Tagasiside
1-päevane koolitus
Levinud uskumus on, et negatiivne tagasiside lõhub suhteid, seetõttu on kasulik seda vältida ja katsuda “heaga” hakkama saada. Koolitusel treenitav metoodika mitte ainult ei lükka seda arvamust ümber, vaid võimaldab ka rasked vestlused muuta partnerlust tugevdavateks dialoogideks.
Paindlik strateegia ja elluviimine
6-kuune arenguprogramm ettevõtetele
Järjest kiiremini muutuvas keskkonnas pole mõtet teha 5-aasta strateegiat. See programm aitab viia ettevõtte strateegia agiilseks – väliskeskkonna muudatustele on võimalik reageerida tundidega. Programm on loodud koos mõjuka strateegia ja tulemusjuhtimise professori Umit S. Bititci’ga.
Appreciative Inquiry
1-päevane (online) koolitus
Appreciative Inquiry on probleemilahenduse meetod, mis võimaldab saavutada tulemused oluliselt kiiremini ja väiksema närvikuluga, suurendades samal ajal inimeste kaasatust ja motivatsiooni. Tehnikat on võimalik õppida ja meeskonnaga kasutada 100% online.
Kliendid soovitavad

Tagasiside

Vajad abi koolituse valimisel?

Aitan valida Sulle enim väärtust loova koolituse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvu privaatsustingimustega