Clear Leadership TM

Clear Leadership TM on unikaalne oskuste pakett, mis suurendab tuntavalt juhtide võimekust muutuvas keskkonnas edukalt hakkama saada.

 

Miks just see konkreetne koolitusprogramm?

Juhtimisvaldkonna grand old man Edgar Schein on öelnud, et kõik organisatsioonid (nii eraettevõtted kui riiklikud struktuurid, suured kui väikesed) seisavad silmitsi kahte tüüpi väljakutsetega:

  1. Pidev kohandumine väliskeskkonnas järjest kiiremini toimuvate muudatustega. Tehnoloogia areneb ja klientide ootused / soovid koos sellega ning organisatsioon peab ennast pidevalt nende muutuste suunas pöörama. Umbes nagu lendava linnu jälgimine. Ja kui korra silmist kaotad, siis on ta läinud.
  2. Pidev organisatsiooni sisemine arendamine, et too oleks võimeline kiirelt ja valutult väliskeskkonnas toimuvatele muutustele vastama. Et organisatsioonil oleks võime vaadata linnu lendu ilma teda kordagi silmist laskmata, ennast vastavalt vajadusele pidevalt pöörates.

See mõte on kirja pandud pea 30a tagasi. Vahepeal on aga keskkonna muutuste kiirus veelgi kasvanud. Järjest rohkem kasutatakse juhtimiskirjanduses terminit VUCA-maailm (Volatility, Uncertainty, Complexity, Ambiguity). Mis tähendab, et Scheini kirjutatu on ajaga veelgi aktuaalsemaks muutunud.

Kui aga vaadata numbreid, mis kirjeldavad organisatsioonide võimekust selles muutuste rohkes maailmas hakkama saada, siis on näha, et tulemused on kehvad. Vaid 25% organisatsiooni arendamise muudatustest õnnestub. Samal ajal eksisteerivad teadmised ja tehnikad, mille kasutamisel on õnnestumise tõenäosus stabiilselt 90% lähedal. Nende praktikate üldnimetus on „dialoogiline organisatsiooni arendamine“. Ning dialoogiliste praktikate kiirelt leviv kasutamine on tekitamas revolutsiooni juhtimisvaldkonnas laiemalt. Clear LeadershipTM programm on loodud juhte toetama dialoogiliste põhimõtete kasutusele võtmisel, andes kõige kriitilisemad oskused.

Kokkuvõtteks: pakutav koolitusprogramm Clear Leadership TM on loodud spetsiaalselt eesmärgiga aidata juhtidel VUCA-maailmas tõhusamalt toime tulla. Programmi loojaks on prof. Gervase Bushe, keda peetakse nii akadeemilises maailmas kui ka praktikute hulgas hetke üheks mõjukaimaks teerajajaks organisatsiooni arengu ja muudatuste juhtimise valdkonnas.

Kellele koolitus on mõeldud?

  • Juhtidele, kes vastutavad selle eest, et nende organisatsioonid suudavad kiiresti ja paindlikult reageerida muudatustele nii organisatsiooni sees kui ka väliskeskkonnas (juhtkonna liikmed, divisjoni juhid, HR partnerid).
  • Juhtidele, kes vastutavad konkreetsete arendus- ja muudatusprojektide elluviimise eest (arendusjuhid, muudatuste projektijuhid, äriprotsesside omanikud jne).

Koolituse sisu

Koolitus on kokku pandud teaduslikult uuritud ja praktikas testitud uusimatest teooriatest, mis on läbi põimitud õpitavate oskuste harjutamisega. Tihti juhtub, et osaletakse koolitusel, mis on väga põnev ning õpitu tundub väga kasulik, ent pärast tööle tagasi minnes justkui miski ei muutu. Seetõttu ongi antud koolitusprogrammi tuumaks intensiivne oskuste harjutamine. Peale koolitust vaatavad osalejad asju teise nurga alt, näevad organisatsioonis toimuvat hoopis selgemalt ning, mis kõige tähtsam - oskavad igapäevatöös ette tulevaid olukordi lahendada uuel viisil.

Koolitusel õpitu annab unikaalse oskuste paketi, mille abil osalejad oskavad aidata nii üksikisikutel, meeskondadel kui tervel organisatsioonil edukamalt hakkama saada VUCA-maailmas, kus muudatused meie ümber on järjest kiiremad ja kiiremad.

Clear Leadership TM programmi tulemusena:

  • Organisatsiooni eri liikmete toimetamine muutub teistele arusaadavamaks ja loogilisemaks.
  • Tekib püsiv oskus sekkuda protsessidesse viisil, mis toob soovitud tulemused kiirelt ja valutult.
  • Paraneb juhtide isiklik määramatusega hakkama saamise võimekus (öösel on uni rahulikum).
  • Alaneb üldine stressitase meeskondades.
  • Peale kiiret edasi liikumise perioodi pole vaja enam pausi pidada, et organisatsioon sisemiselt korda sättida.
  • Saadakse fundamentaalsed baasoskused, mis tulevad abiks kõikides partnerlust ja koostööd nõudvates olukordades (sh juht-alluv, laps-lapsevanem, sõprussuhted, paarisuhted jne).

Clear Leadership TM koolitusprogrammiga on võimalik tutvuda tasuta hommikukohvil.
Registreeri siit!


Kontakt

Jätke teade ja võtame ühendust ning leiame parima lahenduse Teie vajadustele.

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Sõnum

Soovin liituda ka uudiskirjaga

Tulemusjuhtimine OÜ

Telliskivi 60A
10412 Tallinn

telefon: +372-56 985 840
email: elar@killumets.ee