Muudatuste juhtimine 2.0

Kuidas muutusi läbi viia nii, et see ei tunduks valu ja vaevana? Et juhtkonna aur ei läheks lõputule põhjendamisele, miks muudatus oluline on, vaid saaks keskenduda ühise meeskonnana muutuse efektiivsele elluviimisele?

Ma küsisin kunagi ühelt juhilt, et kui tal oleks juhtimise võlukepike, siis mida ta kõige rohkem sooviks. Ta vastus oli umbes selline: "Ma tahan, et muutus ja valmisolek muutuda oleks minu ettevõtte DNAsse sisse kirjutatud. Mul ei ole aega tegeleda muudatuste juhtimisega. Kui on näha, et täna hakkab turg muutuma, siis hiljemalt homme hommikuks peame meie juba olema muutunud. Muidu me oleme lootusetult hiljaks jäänud."

Täna ma tean, et see soov ei ole üldse utoopiline. Koolitusel vaatame läbi viie erineva vaatenurga, mida teised ettevõtted on teinud, et pidev muutus oma DNAsse sisse kirjutada. Valisin välja need aspektid, mis tänase parima teadmise juures on muutuste kiirusele ja "valutusele" tugevaima mõjuga.

Koolitusel saate vastused neile küsimustele:

  1. Millised juhtimismustrid soodustavad muutuste läbiviimist ja millised takistavad?
  2. Milline on ettevõtte juhtimiskliima mõju muutuste kiirusele ja kergusele?
  3. Kuidas olla rohkem väljapoole vaatav organisatsioon (vs sissepoole vaatav)?
  4. Kuidas olla rohkem õppimisele orienteeritud organisatsioon (vs tulemustele orienteeritud)?
  5. Kuidas kultiveerida rohkem MEIE-mõtlemist (vs MINA-mõtlemist)?
  6. Kuidas saavutada töötajate kõrge volitatus (vs madal volitatus) ning samal ajal ikkagi säilitada piisav kontroll ettevõtte tegevuste üle?

Tutvume koolituse käigus erinevate teaduslike uuringutega, mis käsitlevad muudatuse juhtimise edukust mõjutavaid aspekte ning seome need teadmised terviklikuks muudatuste juhtimise oskuseks.


Kontakt

Jätke teade ja võtame ühendust ning leiame parima lahenduse Teie vajadustele.

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Sõnum

Soovin liituda ka uudiskirjaga

Tulemusjuhtimine OÜ

Telliskivi 60A
10412 Tallinn

telefon: +372-56 985 840
email: elar@killumets.ee