Uus podcast

Juhtimistango

Reelika Kravets ja Elar Killumets räägivad juhtimisest ja inimeseks olemisest

Esimene avalik salvestus

6. veebruaril kell 14:30

Uus podcast alustab avaliku salvestusega 6. veebruaril

Elar Killumets ja Reelika Kravets räägivad juhtimisest kõige laiemas mõttes ehk inimeste omavahelisest toimimisest igas olukorras – nii tööalases meeskonnas, vabatahtlikus organisatsioonis, korvpalli meeskonnas kui ka pereringis. 

Podcast toob päevavalgele sotsiaalsete süsteemide varjatud mõjud meie käitumisele. Ikka selleks, et aidata sul mõista, kuidas need panevad sind tegema valikuid, mida sa tegelikult ei taha teha ja kuidas seda muuta. 

Juhtimistrendid tulevad ja lähevad. Inimeste koostoimimise vundament jääb aga alati samaks. Sellest juttu tulebki. 

Kuulama on oodatud absoluutselt kõik, kes soovivad inimgruppide koostoimimist sügavuti mõista – tippjuhid, keskastme juhid, spetsialistid, treenerid, õpetajad, lapsevanemad jne.

Juhtimise ja inimeseks olemise üle arutlevad:

Reelika Kravets

Reelika on superviseeritav pereterapeut, kes toetab paare ja peresid töös paremate suhete loomise nimel. Süsteemse praktikuna töötab ta meelsasti ka organisatsioonidega, tema lemmikuteks on pere-ettevõtted. Oma töös lähtub ta põhimõttest: "See, mil määral rakendame elus suhtetarkust, määrab meie rahulolu eluga.”

Elar Killumets

Elar Killumets

Elar on tugeva praktilise taustaga juhtimiskonsultant, juhtide treener ja mentor, kes on aidanud erinevaid ettevõtteid startupidest globaalsete Fortune500 korportatsioonideni nii Euroopas, Põhja-Ameerikas kui Aasias. Kõige selle juures tuksub tema süda ikka Eesti tublidele ettevõtetele. Kogu see kogemustepagas on vaid kinnitanud Elari sügavat uskumust, et "inimesed on igal pool inimesed".

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvu privaatsustingimustega