Elar Killumets

Organisatsioonilise arengu mentor, muudatuste juhtimise nõustaja ja juhtide koolitaja

Elar Killumets
99,9% probleemidest ettevõtetes on süsteemsed; ometi pole sotsiaalsete süsteemide mõistmise ja muutmisega seotud oskused laialt levinud. Ma täidan seda tühimikku, iga päev.
Elar Killumets
Meist

Elar Killumets

Elar Killumets on tugeva praktilise taustaga organisatsioonide arengumentor, muudatuste juhtimise nõustaja ja juhtide treener. 

Tema igapäevatöö on aidata ettevõtete juhtidel paremaid organisatsioone ehitada – selliseid, mis saavad ka muutlikes oludes suurepäraselt hakkama. Kus muutus ja areng on ettevõtte DNAs.

Elari stiiliks on arendus- ja konsultatsiooniprojektides võtta fookusesse kogu ettevõte korraga, näha terviklipilti ning tegeleda süsteemsete probleemidega, mis lahedaks enamuse takistustest. See võimaldab saavutada ka keerulistes situatsioonides ülikiireid tulemusi.

Elari töö on leidnud ka rahvusvahelist märkamist. Ta on juhtimistreener Jaapani #1 ExecutiveMBA programmis Keio ülikooli juures. Lisaks viib läbi enda loodud edasijõudnute arenguprogrammi Clear Leadership Networkis, mis koondab endas tuhandeid juhte peamiselt USAst ja Kanadast.

2021 aastal sündis koostööna USA kolleegidega programm Team Development Intensive, kus 14 tunni jooksul suurendatakse hüppeliselt meeskonna võimekust oma eesmärke saavutada.

Kõik on võimalik, kui vasak käsi teab, millega parem käsi tegeleb.
Chris Crosby
KOOSTÖÖPARTNER

Chris Crosby

Chris Crosby on organisatsiooni süsteemse analüüsi ekspert. Chris’i unikaalne oskus mõista süsteeme ja autoriteedi toimimist aitavad organisatsioonidel saavutada joondatust ning luua struktuure ja protsesse muudatuste implementeerimiseks igasugustes organisatsioonides.

Chris on välja töötanud juhtide arenguprogramme, mis kasutavad käitumuslike muutuste saavutamiseks kogemuslikke õppemeetodeid. Selle tulemusena oskavad juhid kaasata oma töötajaid viisil, mis suurendab omanikutunnet, pühendumust, organisatsiooni joondatust ja lõppkokkuvõttes parendab äritulemusi.

Chrisil on ulatuslik rahvusvaheline töökogemus 15 riigis suisa viiel erineval kontinendil.

Mare Killumets
Naerata ja maailm naeratab sulle vastu.
Mare Killumets
TAUSTAJÕUD

Mare Killumets

Mare omab laiaulatuslikku kogemust protsessi- ja projektijuhina nii teenuste arendamisel kui IT-arendustes. Täna on Mare asendamatu taustajõud, kes hoolitseb meie kodulehe ja digikanalite eest, seisab hea selle eest, et koolituste organisatoorne külg sujuks ja teeb kõike muud, mida vaja, et Elar ja Chris saaksid täielikult keskenduda klientidele suurima väärtuse pakkumisele.

Tegutsemispõhimõtted

Lähtume oma töös järgmistest põhimõtetest

Teie jaoks tehtud lahendus

Iga ettevõte on unikaalne ning seetõttu me konsultatsiooniprojektides valmislahendusi ei kasuta.

Tegeleme juurpõhjustega

Loodavad lahendused on suunatud probleemi juurpõhjuste kõrvaldamisele, mitte sümptomite peitmisele.

Teame oma tugevusi

Nõustame kliente vaid valdkondades, mille uurimisse ja arendamisse ise rahvusvahelisel tasemel panustame.

Kogemus

Üle kümne aasta kogemust konsultandi ja koolitjana

0 +
Konsulti
0 +
Koolitust
0 +
Osalejat
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvu privaatsustingimustega