Mis on Team Development IntensiveTM?

Team Development IntensiveTM (TDI) on sündinud prakikas – aidates väga rasketes oludes ettevõtete võtmetähtsusega meeskondadel olukorrast edukalt välja tulla.

Kui aega on vähe ning kaalul on ettevõtte olemasolu, pole pisiasjade jaoks aega. 100% fookusest peab olema kõige kriitilisematel eduteguritel.

Seda ja ainult seda TDI sisaldabki.

Kellele programm on mõeldud?

Meeskondadele, kes töötavad ettevõtte kriitiliste valdkondade või projektidega ning on kuskile kinni jäänud. Üha rohkem on klientide hulgas ka meeskondi, kellel läheb hästi.

TDI ei ole ainult “päästeoperatsioonide” jaoks. Põhimõte jääb siiski samaks – keskenduma ainult kõige olulisematele meeskonna toimise aspektidele.

Enamasti meeskonna liikmed ütlevad, et rohkem polegi vaja.

Kliendid soovitavad

Tagasiside

Team Development IntensiveTM metoodika

Meeskonna terviklikuks arendamiseks on korraga kasutusel kolm peamist õppimisvormi:

Väga tihti on need arendamise kolm peamist vormi kasutusel eraldiseisvana ning terviku tükkideks jagamisel on alati hind. Enamasti, seos päris eluga väheneb ning meeskonnal läheb rohkem aega, et õpitu oma igapäevatoimimisse integreerida.

TDIs on kõik need 3 korraga töös – lahendades oma igapäevaseid kõige olulisimaid väljakutseid, harjutatakse tehnikaid ning õpitakse nägema oma meeskonna toimimist ja sekkuma, kus vaja. Sekkujaks ei ole seejuures juht ega TDI läbiviija, vaid kõik meeskonna liikmed õpivad seda rolli täitma.

TDI peamine põhimõte: kui sinu arvates meeskonnas toimimises on midagi puudu või üle, siis tee midagi. Ära oota, et keegi (juht, koolitaja, HR) tuleks ja sinu jaoks midagi korda teeks. Võta vastutus.

Vastutuse võtmine on võibolla olulisim nii üksikisiku kui meeskonna tõhusalt toimimise komponent. TDI käigus nihkub vastutus alati optimaalsesse kohta. Mõnikord juhi õlgadelt meeskonna omadele ning mõnikord vastupidises suunas. Igal juhul – meeskonna toimine ja tulemused lähevad paremaks.

Team Development IntensiveTM

Programmi ülesehitus

SAMM 1 (3h)

1:1 sessioon meeskonna juhiga

SAMM 1

1:1 sessioon meeskonna juhiga, et panna paika laserteravad eesmärgid

SAMM 2 (1h)

Sessioon meeskonna võtmeisikutega

SAMM 2

Eesmärkide lihvimine koos meeskonna võtmeisikutega.

SAMM 3 (8h)

Töötuba kogu meeskonnaga

SAMM 3

Kogu meeskonnnaga lahendame kõige põletavamaid probleeme, lepime kokku tegevuskava jne, et püstitatud eesmärgid saaksid täidetud.

SAMM 4 (2h)

Järelkohtumine kogu meeskonnaga

SAMM 4

Järelkohtumine kogu meeskonnaga (3-4 nädala pärast)

Saadavad kasud:

Efektiivsed lahendused

Saate lahendused oma ettevõtte kõige kriitilisematele probleemidele ja seeläbi saavutate püstitatud eesmärgid

Parem tulemuslikkus

Õpite uusi oskusi, et edaspidi meeskonnana uuel tulemuslikkuse tasemel ise edasi toimetada

Konstruktiivne suhtlemine

Õpite meeskonnas tõstatama teemasid viisil, et see ei kõla süüdlase otsimisena ja seeläbi muutute iga aruteluga järjest tulemuslikumaks

Ühtne kultuur

Aitame teil integreerida erinevad töökultuurid üheks tulemuslikuks tiimiks

Kõrgemad eesmärgid

Loote endale organisatsioonikultuuri, mis võimaldab püstitada ja aitab saavutada oluliselt ambitsioonikamaid eesmärke kui seni

Säästame teie aega

Kogu õppimine toimub reaalsete probleemide lahendamise käigus mitte pärast tööle minnes.

Vajad abi KOOLITUSE valimisel?

Aitan valida Sinu organisatsioonile enim väärtust loova koolituse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvu privaatsustingimustega