Soovid kasulikke artikleid saada oma e-postile?

Äripäeva raadio: muudatused peaksid tulema sama loomulikult nagu hingamine

Kiired muudatused on organisatsioonide igapäevaelu loomulik osa. Võiks eeldada, et need toimuvad kiiresti ja lihtsalt, aga enamasti see nii ei ole. Muudatuste elluviimist segavad kõige rohkem käitumismustrid.

Enamasti on organisatsioonides kõik eeltingimused täidetud: ühine huvi ja eesmärk on paigas, motivatsioon olemas ning kõik osapooled teadvustavad muudatuste vajadust. Samas ei liigu asi paigast.

Saates „Teabevara tund“ arutlevad organisatsioonide arengumentor Elar Killumets ja KPMG Baltics partner Indrek Alliksaar selle üle, millest muudatuste elluviimisel alustada ja kuidas takistustest üle saada. Saadet juhib Äripäeva teabekeskuse juht ja juhi teabevara peatoimetaja Liivi Kedelauk.

Kuula täispikka saadet Äripäeva raadios.

Elar Killumets

Elar Killumets

Elar Killumets on tugeva akadeemilise teadustöö taustaga organisatsioonide arengu mentor, muudatuste juhtimise nõustaja ja juhtide koolitaja. Tema igapäevatöö on aidata ettevõtete juhtidel organisatsiooni arendamisega seotud muudatusi ellu viia. Elari poolt käsitlevate juhtimisteemade ring on väga lai ning tema arendus- ja konsultatsiooniprojektides on reeglina fookuses kogu ettevõte korraga, sealjuures keskendudes olulisematele tulemuslikkust mõjutavatele juhtimisprotsessidele. Elar on ekspert nii laiaulatuslike strateegiliste küsimuste (nt organisatsiooni kultuuri muutmine, organisatsiooni kohanemisvõime ja paindlikkuse suurendamine jne) kui ka taktikalisemate väljakutsete (nt silode negatiivsete mõjude elimineerimine, tulemusjuhtimise süsteemi joondamine strateegiliste eesmärkidega jne) lahendamises.

Soovid olla kursis uute artiklitega?

Saadame sulle kvaliteetset infot uute artiklite ja põnevate sündmuste kohta.

Jälgi meid sotsiaalmeedias:
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvu privaatsustingimustega