Tasuta online väljakutse juhtidele:

Kas oled valmis, et päriselt saada seda, mida tahad?

Kui sul on keeruline fookust hoida, sest kõik laual olevad teemad tunduvad olulised, siis see väljakutse on sulle.

Kõik tundub oluline siis, kui eesmärgid ehk oodatavad tulemused ei ole paigas. Väga tihti on ettevõtetes sõnastatud eesmärkidena hoopis tegevused, kuidas hetkel usutakse, et on võimalik päris eesmärgini jõuda. Aga neid tegevusi on alati liiga palju.
Tasuta väljakutsel õpid:
Selleks, et saaksid olla tulemuslikum juht ja parem sina ise!
Elar Killumets
Elar Killumets

5. – 18. september 2022

Liitu tulemustele orienteeritud juhtidega online väljakutsel siin:
ALGUSENI:
Päev
Tund
Min
Sek

Miks valida osaleda online väljakutses?

Umbes poolteist aastat tagasi ma muutsin radikaalselt seda, kuidas ma iseenda eesmärke püstitan ja nende edenemist jälgin. Nii tööalaseid kui eraelulisi. See on mul aidanud oma ettevõtte käivet mitmekordistada ja parendada isiklikke suhteid.

Enda positiivsest kogemusest innustatuna olen aidanud ka oma klientidel töötada eesmärkide seadmise ja fookuse hoidmis kallal. Ja väga tihti on komistuskivi üks ja sama – järjepidev töö fookuse hoidmisega.

Nagu iga teinegi harjumus, tuleb see endale selgeks õpetada läbi korduste. Seetõttu valisin seekord tunnise töötoa asemel pakkuda teile 14-päevast väljakutset, mille käigus päriselt see harjumus endale välja kujundada ja oma igapäeva rutiini osaks muuta.

Mida väljakutses osalemine sulle annab?

Väljakutse käigus keskendume tegemisele. Ehk mis sa saad? Täpselt seda, mida sa ise soovid JA mille nimel oled valmis pingutama.
Siin on lühike nimekiri kasudest, mida erinevad juhid on välja toonud:

Mis sind ees ootab, kui valid osaleda?

Kõige olulisem ja kõige raskem: 30-min iseseisvat tööd päevas

Kuidas ma sind selles toetan:
kutsun sind osalema, kui oled valmis päriselt uuele tasemele liikuma
Elar Killumets

Elar Killumets

Elar Killumets aitab juhtidel paremaid organisatsioone ehitada. Selliseid, mis täidaks oma eesmärke kõikide oluliste huvigruppide suhtes (omanik, töötaja, juhtkond, klient).
Paindlikkus ja võime muutustega kiirelt kohaneda on viimastel aastatel muutunud järjest olulisemaks võtmeks eesmärkide jätkusuutlikul saavutamisel.

Kuna paindlikkus eeldab arengut korraga kolmel tasandil (inimene-meeskond-ettevõte), siis on Elari poolt käsitlevate juhtimisteemade ring piisavalt lai, et võtta arendus- ja konsultatsiooniprojektides fookusesse kogu ettevõte ja süsteem kui tervik.

5. – 18. september 2022
Liitu tulemustele orienteeritud juhtidega online väljakutsel siin:
ALGUSENI:
Päev
Tund
Min
Sek
Probleeme registreerimisel? Võta ühendust info@killumets.ee

Väljakutse toob teieni:

Tulemusjuhtimine OÜ
Reg. nr: 14125337
Telliskivi 60a, 10412 Tallinn, Estonia

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvu privaatsustingimustega