Killumets_logo

Kuidas rasketel aegadel fookust hoida?

Elar Killumets
TEISIPÄEV, 19. APRILL 2022 KELL 15:00-16:30
Elar Killumets
90-MINUTiline tasuta online TÖÖTUBA:
Sinu andmed on meie juures kaitstud. Tutvu meie Privaatsuspoliitikaga.
Aega ennast kirja panna:
Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Eesmärkidest ja fookusest praktilise, kuid sügava nurga alt

Maailm ei ole enam endine. Ja kõige ümberringi toimuva keskel on veelgi raskem hoida fookust ja saavutada seatud eesmärke.

Umbes aasta tagasi ma muutsin radikaalselt seda, kuidas ma iseenda eesmärke püstitan ja nende edenemist jälgin. Nii tööalaseid kui eraelulisi.

Eelmise aasta lõpus ma jagasin oma loogikaid juhuslikult ühe ettevõtte juhtkonnaga, keda parajasti ühe organisatsiooni arendamise projektiga aitasin. Ning arutelu, mis pidi kestma max 5 minutit, jätkus ruumis viibijate soovil pea 3 tundi. Ja ma tean, et mitmed said sealt olulise tõuke iseenda elu muutmiseks (nii juhina kui ka abikaasa ja lapsevanemana).

Ma tegelikult kasutan sõna “eesmärk” väga vähe, ainult nende inimestega suhtlemisel, kes mind väga lähedalt ei tunne. Selle asemel on minu repertuaaris sõna “tahtmine” – mida ma tahan? Ja seda väga praktilistel põhjustel.

Ja ilmselt on igaaüks oma nahal kogenud, et eesmärk võib ju olla, aga kui seda fookuses ei hoia, siis ei juhtu mitte midagi.

Fookuse hoidmine rasketel ja muutlikel aegadel on aga klass omaette. Kuidas siis ikkagi saavutada see, mis eesmärgiks võetud, kui kõik on muutuses?

NB! Tegemist on interaktiivse töötoaga

Töötoa käigus:

Elar Killumets

Elar Killumets

Elar Killumets aitab juhtidel paremaid organisatsioone ehitada. Selliseid, mis täidaks oma eesmärke kõikide oluliste huvigruppide suhtes (omanik, töötaja, juhtkond, klient).
Paindlikkus ja võime muutustega kiirelt kohaneda on viimastel aastatel muutunud järjest olulisemaks võtmeks eesmärkide jätkusuutlikul saavutamisel.

Kuna paindlikkus eeldab arengut korraga kolmel tasandil (inimene-meeskond-ettevõte), siis on Elari poolt käsitlevate juhtimisteemade ring piisavalt lai, et võtta arendus- ja konsultatsiooniprojektides fookusesse kogu ettevõte ja süsteem kui tervik.

Kuidas rasketel aegadel fookust hoida?

Elar Killumets
TEISIPÄEV, 19. aprill 2022 KELL 15:00-16:30
Elar Killumets
90-MINUTiline tasuta online töötuba:
Sinu andmed on meie juures kaitstud. Tutvu meie Privaatsuspoliitikaga.
Aega ennast kirja panna:
Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit
Probleeme registreerimisel? Võta ühendust info@killumets.ee

Seminari toob teieni:

Tulemusjuhtimine OÜ
Reg. nr: 14125337
Telliskivi 60a, 10412 Tallinn, Estonia

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvu privaatsustingimustega