Killumets_logo

Tule koge, kuidas keel ja käitumine seotud on!

neljapäeval, 13. jaanuaril 2022 kell 14-15

Elar Killumets
Elar Killumets
60-MINUTiline tasuta online TÖÖTUBA:
Sinu andmed on meie juures kaitstud. Tutvu meie Privaatsuspoliitikaga.
Aega ennast kirja panna:
Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit
0 +
Konsulteeritud ettevõtet
0 +
Koolitust
0 +
Osalejat

Ma olen viimase aasta jooksul palju kasutanud terminit emotsionaalne selgroog.

See pole midagi, millega inimesi juhitakse, vaid miski, mis aitab teha selgeid ja kaalutletud otsuseid olukorras, kus emotsioonid ja üldsuse surve sunnivad tegema midagi hoopis muud, midagi destruktiivset.

Allolevas tabelis olen välja toonud selle selgroo põhilised iseloomustajad. Kasutan neid dimensioone nii selle nähtuse selgitamiseks kui ka emotsionaalse selgroo treenimiseks. Korraldan kord kuus tasuta töötubasid, kus iga kord on fookuses üks nendest dimensioonidest.

Töötubades räägin ka teooriat, kuid põhilise osa ajast saate iseenda peal kogeda, mida need dimensioonid päriselt tähendavad, kuidas nad teis või teie ümber toimivad. Ja loomulikult – protsessi käigus arendame ka selgroogu!

Inimese arengu teekond

Inimese arengu teekond

Muutub keel, muutub ka käitumine

Kõige esimeses töötoas rääkisime kõige lihtsamast ja samas kõige olulisemast – keelest. Kuidas inimesed ennast ise vabatahtlikud läbi oma keelekasutuse nurka mängivad.
Seekord olen keele juures tagasi, et näidata, mis juhtub, kui meie keeles mõtted ja emotsioonid segi lähevad – mida märgata ning loomulikult, kuidas korrigeerida.
Selles töötoas saate lahti pakkida levinuimaid mõtete ja emotsioonide segi mineku näiteid. Ning vaadata nende taha – mis tegelikult sel hetkel ühe inimese sees võiks toimuda.
NB: tegemist on interaktiivse töötoaga! Tule osalema ainult siis, kui oled valmis aktiivselt (ja pilt sees) kaasa lööma – enamus tegevusest ja “kogemisest” toimub väikestes gruppides breakout-tubades. Seetõttu ei pruugi ka mobiiltelefoni teel osalemine mõnede telefonidega toimida, ole palun arvuti taga!

Töötoa käigus:

Elar Killumets

Elar Killumets

Elar Killumets aitab juhtidel paremaid organisatsioone ehitada. Selliseid, mis täidaks oma eesmärke kõikide oluliste huvigruppide suhtes (omanik, töötaja, juhtkond, klient). Paindlikkus ja võime muutustega kiirelt kohaneda on viimastel aastatel muutunud järjest olulisemaks võtmeks eesmärkide jätkusuutlikul saavutamisel.

Kuna paindlikkus eeldab arengut korraga kolmel tasandil (inimene-meeskond-ettevõte), siis on Elari poolt käsitlevate juhtimisteemade ring piisavalt lai võtmaks arendus- ja konsultatsiooniprojektides fookusesse kogu ettevõte, süsteem kui tervik.

Tule koge, kuidas keel ja käitumine seotud on!

Elar Killumets
Elar Killumets
60-MINUTiline tasuta online töötuba:
Sinu andmed on meie juures kaitstud. Tutvu meie Privaatsuspoliitikaga.
Aega ennast kirja panna:
Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit
Probleeme registreerimisel? Võta ühendust info@killumets.ee

Seminari toob teieni:

Tulemusjuhtimine OÜ
Reg. nr: 14125337
Telliskivi 60a, 10412 Tallinn, Estonia

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvu privaatsustingimustega