Teenused

 • Muudatuste juhtimine

  Muutuste juhtimine on tänapäeval organisatsiooni arendamise üks olulisemaid alamharusid. Kui sa ei suuda piisavalt kiiresti areneda, oled sa ülehomme ehk juba kadunud. Kuidas teha nii, et kiire ja paindlik kohanemine muudatustega oleks osa organisatsiooni DNAst, on küsimus, millega paljud juhid minu poole pöörduvad.

  Loe lähemalt
 • Juhtide arendamine

  On väidetud, et umbes 80% kõikidest probleemidest igas ettevõttes saavad alguse sellest, et inimesed tõlgendavad fakte, mida nad tööl näevad ja kuulevad, erinevalt. See aga lõhub koostööd ja murendab partnerlussuhteid. Samas nende 80% probleemide olematuks muutmiseks vajalike tehnikate omandamine on uskumatult lihtne.

  Loe lähemalt
 • Strateegia täideviimine

  Töötame tihedalt koos ettevõtte juhtkonnaga, et panna paika just teie jaoks kõige tulemuslikum viis strateegia elluviimiseks. Korralikult tehtud eeltöö tagab selle, et töötajad on strateegia elluviimisse kaasatud ning pühendunud ettevõtte eesmärkide täitmisele. Kogu meeskond töötab soovitud tulemuse saavutamise nimel.

  Loe lähemalt
 • Tulemustasusüsteemid

  Paljud ettevõtted kasutavad tulemustasusid, et inimesed paremini ja tõhusamalt töötaksid, ent seisavad ikkagi silmitsi hulga probleemidega. Tulemustasusüsteem võib soovitud kasu asemel tekitada ettevõtte tulemuslikkusele palju kahju soodustades käitumist, mis seab esikohale oma osakonna või isikliku kasu mitte ettevõtte kui terviku kasu.

  Loe lähemalt

Kontakt

Jätke teade ja võtame ühendust ning leiame parima lahenduse Teie vajadustele.

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Sõnum

Soovin liituda ka uudiskirjaga

Tulemusjuhtimine OÜ

Telliskivi 60A
10412 Tallinn

telefon: +372-56 985 840
email: elar@killumets.ee