Teenused

 • Muudatuste juhtimine

  Muutuste juhtimine on tänapäeval organisatsiooni arendamise üks olulisemaid alamharusid. Kui sa ei suuda piisavalt kiiresti areneda, oled sa ülehomme ehk juba kadunud. Kuidas teha nii, et kiire ja paindlik kohanemine muudatustega oleks osa organisatsiooni DNAst, on küsimus, millega paljud juhid minu poole pöörduvad.

  Loe lähemalt
 • Juhtide arendamine

  On väidetud, et umbes 80% kõikidest probleemidest igas ettevõttes saavad alguse sellest, et inimesed tõlgendavad fakte, mida nad tööl näevad ja kuulevad, erinevalt. See aga lõhub koostööd ja murendab partnerlussuhteid. Samas nende 80% probleemide olematuks muutmiseks vajalike tehnikate omandamine on uskumatult lihtne.

  Loe lähemalt
 • Strateegia täideviimine

  Töötame tihedalt koos ettevõtte juhtkonnaga, et panna paika just teie jaoks kõige tulemuslikum viis strateegia elluviimiseks. Meie eesmärk on kaasata kogu organisatsioon arutellu tulemuste saavutamise üle.

  Loe lähemalt
 • Appreciative Inquiry

  Appreciative Inquiry on probleemilahenduse meetod, mis võimaldab keeruliste küsimuste lahendamisel saavutada oluliselt paremaid tulemusi suurendades samal ajal inimeste kaasatust ja motivatsiooni.

  Loe lähemalt

Kontakt

Jätke teade ja võtame ühendust ning leiame parima lahenduse Teie vajadustele.

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Sõnum

Soovin liituda ka uudiskirjaga

Tulemusjuhtimine OÜ

Telliskivi 60A
10412 Tallinn

telefon: +372-56 985 840
email: elar@killumets.ee