Kaasaegsed tulemustasusüsteemid

Olete mõelnud, kas tasuks tulemustasudest loobuda või olete hoopis üks nendest, kes plaanib need alles kehtestada? Või kas olete kaalunud võimalusi, kuidas tulemustasu abil kaasata inimesi ettevõtte kasuks kaasa mõtlema, mitte lihtsalt tegema lõiku punktist A punkti B? Või oled jõudnud järeldusele, et kehtiv tulemustasusüsteem ei täida oma eesmärki?

Paljud ettevõtted kasutavad tulemustasusid, et inimesed paremini ja tõhusamalt töötaksid, ent seisavad ikkagi silmitsi hulga probleemidega. Koolitus võimaldab läbi mõelda, millised suunamis -ja mõjutamisvahendid võiksid olla teie ettevõtte strateegia elluviimiseks kõige tõhusamad. Käsitlemist leiavad tulemuspalga maksmise või mittemaksmise head ja vead.

Koolitusel saad vastused järgmistele küsimustele:

  1. Maksad rohkem - saad rohkem või hoopis vastupidi? Mida ütlevad uuemad teadmised tulemuste mõjutamisel?
  2. Vana ja juba mõõdukalt pika habemega küsimus: kas raha motiveerib rohkem pingutama või mitte? Millal on mõistlik maksta, millal mitte?
  3. Kumb on ettevõtte seisukohalt tõhusam - ühise (meeskondliku) pingutuse stimuleerimine või individuaalse tulemuslikkuse mõjutamine?
  4. Meeskondlik tulemustasustamine - asjad, mida sa sisimas tead, kuid mida koolis ei räägitud.
  5. Mis paneb inimesed käituma nii, et ettevõtte huvisid ei asetataks omakasust tahapoole?
  6. Millist tüüpi ettevõtetele mis tüüpi tulemustasusüsteemid sobivad?

Koolituse käigus õpid looma selliseid tulemustasusüsteeme, mille mõjul on teie ettevõtte töötajad rohkem keskendunud ettevõtte kui terviku huvidele ning mõtlevad kaasa, kuidas ettevõtte käekäiku panustada, et "mõisa köis ei lohiseks".


Kontakt

Jätke teade ja võtame ühendust ning leiame parima lahenduse Teie vajadustele.

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Sõnum

Soovin liituda ka uudiskirjaga

Tulemusjuhtimine OÜ

Telliskivi 60A
10412 Tallinn

telefon: +372-56 985 840
email: elar@killumets.ee