Eesmärgistamise meistriklass

Kas teile on tuttav olukord, kus eesmärk on paigas, aga tulemust ei järgne? Või pole eesmärgi mõju enam selline nagu varem, tekitades pigem väsimust, kui sära silmades? Kas eesmärk on liiga raske? Kas juht sõnastas eesmärgi nii, et ta mõjuks töötajale mõtteka ning motiveerivana? Või on asi neis mängudes, mida inimesed mängivad, et ei peaks liiga palju pingutama? Näiteks kas teile on tuttav olukord, kus need, kes peaksid eesmärki täitma, hoopis tõestavad juhile veenvalt, miks eesmärki on ebareaalne?

Kui eesmärke pole, siis on ka tulemus kesine - see on fakt. Aga - eesmärgil ja eesmärgil on vahe; ning te üllatute, kui oluline see vahe on ja kui lihtsate vahenditega on võimalik need samad eesmärgid tunduvalt paremini tööle saada. Koolitusel käsitletakse ainult selliseid uusi või vähetuntud aspekte, mis avaldavad lõpptulemusele olulist mõju.

Koolitusel saate vastused neile küsimustele:

  1. Kui raske peaks olema püstitatud eesmärgi saavutamine? Kerge? Mõõdukalt raske? Väga raske?
  2. Millistel tingimustel on väga raskete eesmärkide kasutamine tulemuslik ning millal nende kasutamine hoopis kahandab tulemuslikkust?
  3. Kas teie praegune tulemusjuhtimissüsteem pigem toetab või takistab ambitsioonikate eesmärkide täitmist?
  4. Kas teie püstitatud eesmärk peaks olema individuaalne, meeskondlik või hoopis segu neist kahest?
  5. Kuidas peab välja nägema eesmärgi püstitamise protsess, et ta tõstaks pühendumist ning aitaks kaasa eesmärgi saavutamisele?
  6. Millist tüüpi inimestele millist tüüpi eesmärgid sobivad?
  7. Millist tüüpi eesmärke te ise alateadlikult eelistate ning milliseid väldite? Siinkohal me ei oleta, vaid teeme selle väljaselgitamiseks testi.

Lisaks vaatame koolitusel lihtsaid võtteid, kuidas luua olukord, kus eesmärgi mittetäitumisel ei läheks töötajal (ja miks mitte ka juhil) aur oma ego kaitsmisele (eneseõigustusele), vaid fookus jääks lahenduste otsimisele ehk "Kuidas edasi minna?"

Päeva lõpuks olete saanud teha oma eesmärgistamise protsessist ja eesmärkide sisust ning vormist põhjaliku ülevaate ja olete paika pannud peamised suunad, millega kodus edasi minna. Lisaks ka kindluse, et olete eesmärkidest ja eesmärgistamisest maksimaalse välja võtnud. Te teete jätkuvalt sama palju sama intensiivsusega tööd, kuid tulemus, mille saate, on tuntavalt parem.

Kuna koolitusel töötatakse palju teie reaalsete eesmärkide ning tulemusjuhtimise protsessidega, siis soovitame tulla koolitusele koos kolleegiga - kaks pead on ikka kaks pead!


Kontakt

Jätke teade ja võtame ühendust ning leiame parima lahenduse Teie vajadustele.

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Sõnum

Soovin liituda ka uudiskirjaga

Tulemusjuhtimine OÜ

Telliskivi 60A
10412 Tallinn

telefon: +372-56 985 840
email: elar@killumets.ee