Killumets_logo

Tule proovi, kuidas käib oma kogemusest õppimine

neljapäeval, 15. aprillil 2021 kell 9-10

Elar Killumets
Elar Killumets
60-MINUTiline tasuta online TÖÖTUBA:
Sinu andmed on meie juures kaitstud. Tutvu meie Privaatsuspoliitikaga.
Aega ennast kirja panna:
Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit
0 +
Konsulteeritud ettevõtet
0 +
Koolitust
0 +
Osalejat

Ma olen ettevõtete toimimise ja eriti muutuste läbiviimise juures järjest rohkem hakanud kasutama terminit emotsionaalne selgroog.

See pole midagi, millega inimesi juhitakse, vaid miski, mis aitab teha selgid ja kaalutletud otsuseid olukorras, kus emotsioonid ja üldsuse surve sunnivad tegema midagi hoopis muud, midagi destruktiivset.

Allolevas tabelis olen välja toonud selle selgroo põhilised iseloomustajad. Kasutan neid dimensioone nii selle nähtuse selgitamiseks kui ka emotsionaalse selgroo treenimiseks. Korraldan kord kuus lühiseminare, kus iga kord on fookuses üks dimensioon.

Inimese arengu teekond

Inimese arengu teekond

Kes vastutab minu emotsioonide eest?

Emotsionaalse selgroo arendamise radadel on üks olulisemaid kontseptsioone “ohver-peremees”, mida olen ka varem erinevatel seminaridel ja töötubades tutvustanud.
Vaatleme sügavuti “ohver-peremees” loogikat läbi selle, kuidas inimene üldse maailma enda ümber tajub.
Uurime, kes vastutab minu emotsioonide eest? Kas keegi väljaspool mind (keegi ütles midagi, kuskil juhtus midagi)? Või loon ma oma emotsioonid ise?
Töötoas osalemiseks eeltingimusi pole. Kuigi igakuised töötoad käivad ühe ja sama teema ümber – emotsionaalne selgroog – olen nad üles ehitanud iseseisvate sõltumatute tükkidena.
NB: Tegemist on interaktiivse töötoaga! Tule osalema ainult siis, kui oled valmis aktiivselt (pilt sees) kaasa lööma – enamus tegevusest ja “kogemisest” toimub väikestes gruppides breakout-tubades. Seetõttu ei pruugi ka mobiiltelefoni teel osalemine mõnede telefonidega toimida, võimalusel ole palun arvuti taga!

Töötoa käigus:

  • Saad teada, kuidas meie maailma tajumise viis võib viia olukorrani, kus teised inimesed justkui juhivad meie sisekosmost.
  • Toon näiteid, kuidas näeb välja alternatiiv - oma kogemuse eest vastutuse võtmine.
  • Saad iseenda peal järgi proovida, kuidas oma kogemusest õpitakse. Toon näiteid ja saate ka enda peal järgi proovida.
  • Näitan, miks see indiviidi-taseme loogika on õppiva organisatsiooni üles ehitamisel oskus #1.
Elar Killumets

Elar Killumets

Elar Killumets aitab juhtidel paremaid organisatsioone ehitada. Selliseid, mis täidaks oma eesmärke kõikide oluliste huvigruppide suhtes (omanik, töötaja, juhtkond, klient). Paindlikkus ja võime muutustega kiirelt kohaneda on viimastel aastatel muutunud järjest olulisemaks võtmeks eesmärkide jätkusuutlikul saavutamisel.

Kuna paindlikkus eeldab arengut korraga kolmel tasandil (inimene-meeskond-ettevõte), siis on Elari poolt käsitlevate juhtimisteemade ring piisavalt lai võtmaks arendus- ja konsultatsiooniprojektides fookusesse kogu ettevõte, süsteem kui tervik.

Kes vastutab minu emotsioonide eest?

neljapäeval, 15. aprillil 2021 kell 9-10

Elar Killumets
Elar Killumets
60-MINUTiline tasuta online töötuba:
Sinu andmed on meie juures kaitstud. Tutvu meie Privaatsuspoliitikaga.
Aega ennast kirja panna:
Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit
Probleeme registreerimisel? Võta ühendust info@killumets.ee

Seminari toob teieni:

Tulemusjuhtimine OÜ
Reg. nr: 14125337
Telliskivi 60a, 10412 Tallinn, Estonia

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvu privaatsustingimustega