Clear LeadershipTM

Inspiratsioonipäev

22. SEPTEMBRIL 2022, Tallinnas

Mida inspiratsioonipäeval teeme?

Kuna minu jaoks on ikkagi kõige olulisem, et minu tegemiste tulemusena asjad muutuksid paremaks, siis tuletame koos meelde programmis käigus õpitud oskusi, avastame nendes uusi tahke ja õpime neid oskusi veelgi rohkem rakendama.

Inspiratsioonipäeva teema:

Vastuolude kasutamine arenguhüppeks

Seekordsel inspiratsioonipäeval vaatame otsa oma tugevustele ja sellele, kuidas need meid takistavad. Jah, sa loed õigesti – kuidas meie oma tugevused meile tohutus koguses probleeme valmistavad. Selle valdkonna gurud on öelnud, et 100% kõikidest meie probleemidest suhetes teiste inimestega (kodus, tööl) on just selle fenomeni tõttu. Eks peale inpiratsioonipäeva saad ise hinnata, kuivõrd selle väitega nõustud.

Koodnimetus: VARI (inglise k. shadow)
Nagu ikka, siis alguses räägin veidi teooriast ning enamuse ajast saad oma tugevuste (ja nende põhjustatud tagasilöökidega) tegeleda. Näitan paremat ja tõhusamat lähenemist nii üksikisiku kui meeskondade toimimise mõistmiseks.

Mõned teist on varju-harjutust teinud. Seekord ma lähen veidi kaugemale ning umbes poole ajast vaatame, kuidas oma tugevust ja selle varju integreerida. Saate koostada oma plaani, kuidas varju ning tugevus-varju vastuolu mitte lihtsalt aktsepteerida, vaid kasutada seda hüppelauana iseenda arengus.

Mida inspiratsioonipäevalt oodata?

Clear LeadershipTM inspiratsioonipäev

100 + km
  • 22.09.2022 kl 9-14
  • Tallinnas, Vabriku 6
© Copyright | killumets.ee
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tutvu privaatsustingimustega